krizek

O nás

Vždy jednáme tak, jako bychom byli součástí Vaší společnosti.

Jsme společnost Content Reality a specializujeme se na prodej a pronájem skladů v České republice. Nabízíme širokou nabídku skladových prostor. Naše odbornost a efektivní přístup nám pomáhají budovat důvěru. Naši agenti jsou odborníci ve svém oboru a disponují znalostmi a dovednostmi potřebnými k dosažení maximálních výsledků.

let na trhu
m² k pronájmu
počet všech nabídek
počet veřejných nabídek

Pronájem a prodej skladů v ČR
zajišťujeme už 29 let.

Jsme zkušený tým s globální klientelou a historií sahající až do roku 1995. Poskytujeme vysoce kvalitní služby a řešení našim klientům i mimo území České a Slovenské republiky. Za roky působení v našem oboru jsme se naučili diskrétnímu jednání ohledně firemních strategií, nemusíte se tak ničeho bát.

Poskytujeme rychlý, komplexní a flexibilní servis na míru
Jednáme diskrétně a profesionálně
Mluvíme: česky, english, deutsch, nederlands, vlaams, français
Přejít na nabídku nemovitostí
Prodej nemovitostí

Hledáte nemovitost, která bude pro vaše podnikání perfektní? Podívejte se u nás.

Zobrazit nabídky
Pronájem nemovitostí

Zajišťujeme pronájem nemovitostí a pozemků všech druhů, staří i velikostí... Přesvědčte se sami.

Zobrazit nabídky

Náš webový portál je vaším “All-in-one” řešením

Vytvoření portálu, kde během pár kliknutí naleznete nemovitost přesně podle vašich představ a potřeb, nebylo vůbec jednoduché... Tohoto úkolu jsme se zhostili a s radostí vám přinášíme dokonalý nástroj pro vyhledávání a porovnávání skladových nemovitostí k prodeji či pronájmu.

Vyhledejte nabídky komerčních prostor v ČR a SK

Náš vyhledávací nástroj nemovitostí pro komerční využití je snadný a efektivní. S jeho pomocí najdete ideální prostory s ohledem na vaše potřeby. Rychlý přístup k nejnovějším nabídkám pomůže ve vašem správném rozhodnutí.

Unikátní možnost vyhledávání nemovitosti dle dálničních tahů

Víme, co je pro naše klienty důležité, a tak jsme vytvořili možnost filtrování nemovitostí dle přilehlých dálničních tahů, abyste měli strategickou polohu pro své podnikání.

Zkuste náš přehledný srovnávač a vyberte si správnou nemovitost

Vybrali jste si vícero nemovitostí, které se Vám líbí a nevíte, která je vhodnější pro vaše podnikání? Srovnávač je navržen tak, aby vám poskytl přehled jednotlivých parametrů vybraných skladů a disponuje také funkcí exportu dat do excelové tabulky. Pokud jste nenašli co hledáte, kontaktujte nás a vyžádejte si naše neveřejné nabídky.

Portfolio neveřejných nabídek

Pokud jste nenašli co hledáte, kontaktujte nás a vyžádejte si naše neveřejné nabídky.

Odeslat